Послуги влаштування газонів під ключ

Хороший газон з шовковистою поверхнею, без сумніву, є одним з головних складових елементів озеленення та благоустрою садової, дачної чи присадибної ділянки.


Зустріти ландшафтний дизайн без газону сьогодні практично неможливо.


Зелене покриття, будучи нейтральним фоном, дозволяє візуально розширити наявну територію і надати ділянці стилістичну закінченість.


Зазвичай, газон має вигляд майданчика поблизу будинку або в саду, засіяного низькорослими і сланкими сортами рослин.
Пропонуємо повний комплекс робіт з облаштування присадибної території. Ви можете замовити у нас влаштування газону на будь-якій території (промисловий, приватний, будь-якого значення). А ми, використовуючи передові технології та свої унікальні напрацювання, реалізуємо проект, який вам сподобається.


Під час виконання робіт на ділянці буде простелений рулонний газон, який позбавить вас від тривалого вирощування трави, що може розтягнутися на місяці. Цей простелений газон стане ідеальною основою для реалізації найсміливіших задумів ландшафтного дизайну. Ви отримаєте повноцінну основу для подальшого перетворення території і доповнення її рослинами та декором.

Пропонуємо оптимальні ціни на газони під ключ, а також використовуємо високоякісні матеріали та прогресивні рішення. У сукупності вони дадуть вам наступні плюси:

 • можливість використовувати скошену траву як добриво на дачі чи в саду;
 • забезпечення природної прохолоди на території, адже трава не дасть пилу підніматися вгору;
 • виходячи з пункту вище, вам буде набагато приємніше ходити босоніж по прохолодній траві, аніж по розпеченій бруківці, бетону;
 • позитивний вплив на емоційний стан, адже зелений колір заспокоює і розслабляє на рівні підсвідомості.

Крім того, ми пропонуємо оптимальні розцінки на облаштування території рулонними газонами. Оскільки за роки роботи ми ретельно продумали всі тонкощі та деталі проектування і реалізації будь-яких задум клієнтів та ландшафтних ідей. В результаті можемо оперативно і без зайвих витрат втілити в реальність найрізноманітніші та найсміливіші рішення.

Які послуги з влаштування газону надаємо

Замовте газон, та отримайте ретельно продумане, швидке та якісне рішення для облаштування своєї ділянки, що включає:

 1. Проектування та розрахунки. Розрахунок відправної точки, від якої залежить результат. Продумування геометрії, зонування. Створення ескізних планів території, та її озеленення. Продумане розташування майданчиків і мощених доріжок.
 2. Підготовка території. Вивіз сухостою, сміття, опалого листя и т.д. Очищення землі від бур'янів, її підготовка до облаштування газону.
 3. Виконання технічних робіт. Прокладання труб, електропроводки для приладів освітлення території та інших комунікацій, що будуть розташовуватися під газоном або навколо нього.
 4. Встановлення декоративних елементів, архітектурних форм. Завершення робіт по благоустрою територій згідно проекту.
 5. Облаштування газону (озеленення). Останній етап, в рамках якого проводиться висаджування газонних трав.

Після завершення робіт ми дамо цінні рекомендації щодо догляду за газоном, і ви точно знатимете, що, як, і коли треба робити, щоб озеленена ділянка завжди виглядала привабливо. Також ми можемо взяти на себе послуги по догляду за ділянкою.

Моя команда пропонує влаштування газону будь-якого сучасного типу:

 • мавританського;
 • партерного;
 • спортивного;
 • стійкого до тіні;
 • універсального і т.д

Ці назви підкреслюють умови, в яких краще використовувати конкретні рішення. Спортивний газон, наприклад, може зростати в умовах високої прохідності людей, тому використовувати його можна не тільки при облаштування футбольного поля, спортмайданчику тощо.

Стійке до тіні рішення дозволяє створювати основи для ландшафтного дизайну там, де територія знаходиться в умовах дуже поганого освітлення. У рамках реалізації такого проекту використовується спеціальна рулонна трава, яка не боїться тіні, та тривалого обмеженого освітлення.

Партерні газони під ключ застосовуються на ділянках різної геометричної форми. Мавританські дозволяють створювати красиві луги, де присутні низькорослі злаки та різні сорти квітів. Але максимальною популярністю користуються універсальні, витривалі рішення, які добре розвиваються в різних умовах.

Переваги рулонного газону

Можна виділити мінімум 5 переваг рулонного газону:

 1. Рулонний газон має високу щільність, не розвалюється, «тримає» однорідний та яскравий колір.
 2. Рішення дозволить трохи скорегувати ділянку на території, незалежно від її кривизни.
 3. Облаштування газону можна виконувати починаючи з ранньої весни та закінчуючи глибокою осінню.
 4. Завдяки рулонному газону, там де вчора була земля, сьогодні буде надзвичайно гарний та доглянутий луг.
 5. Рулонна трава створює красиву однорідну поверхню, яку можна використовувати для посадки найрізноманітніших декоративних рослин.

Рулонний газон з рівним смарагдовим трав'яним покривом, що складається з багаторічних злакових культур елітних газонних трав, прикрасить будь-який ландшафт і стане чудовим фоном для рослинних посадок і додаткових споруд.

Газон: вартість робіт з влаштування

Щоб дізнатися, скільки коштує влаштування газону, зверніться до менеджера або залиште свої дані, щоб отримати консультацію. Контакти для зв'язку з нами розташовані внизу.

Чому варто звернутися саме до нас

У вас є як мінімум 4 причини вибрати нашу компанію:

 1. Висока якість матеріалів, що використовуються. У процесі влаштування газону ми використовуємо виключно перевірені матеріали від найкращих постачальників. Газони вирощуються на якісних добривах, рекомендованих виробником. Перед посівом ретельно готується ґрунт. Завжди дотримуємось режиму поливу.
 2. Ідеально відточені навички. Всі наші спеціалісти мають профільну освіту та великий досвід роботи. Завжди суворо дотримуємось термінів розробки проекту та постачання матеріалів на об'єкт. Також чітко дотримуємось технології та контролюємо усі етапи вирощування газону.
 3. Оптимальні розцінки для регіону та країни. Усі роботи проводяться після погодження вартості. Ви отримуєте ідеальне співвідношення ціни та якості матеріалів, реалізації проекту. Варто зазначити, що є кошториси із орієнтовними цінами, які коригуються постачальником, та на які ми не впливаємо. Але іноді ми подаємо коридор ціни.
 4. Гарантія якості на всі види ландшафтних робіт. Діє при дотриманні певних умов. Обговорюються додатково за окремі кошти.
Якщо ви хочете зробити замовлення на влаштування газону, отримати детальний прайс, або бажаєте отримати консультацію, зв'яжіться зі мною за контактами нижче.