Сад зелених фонтанів

Про проєкт
Сад середнього розміру у Львові. Оскільки рельєф ділянки мав значні перепади, нами було розроблено систему терасування і ухилів по рельєфу, для зручного пересування і ефективного використання площ.
В'їзна частина саду має декілька зон. Злаковий масив із пенісетума набирає свого ефектного вигляду з другої частини літа і аж до зими радує око своїм буйством. Злакова тематика прослідковується в різних куточках саду, що об'єднує його в єдиний стиль.
Приватна зона за будинком також була перепланована по рельєфу. Терасність рельєфу дозволила використовувати газон для активного відпочинку. Куліса із дерев і кущів на межі саду дозволила залишити цей куток саду захищеним від чужих очей.
Отже там не збирається надмірна кількість комарів, вода не застоюється – тому й не має неприємного запаху, притаманного штучним водоймам. Всі ці особливості дають можливість насолоджуватись вечорами проведеними на свіжому повітрі.
На особливу увагу заслуговує водоспад, який впадає в басейн із мармурової гальки. Завдяки сучасним технологіям вода просочується через спеціальну систему фільтрації, не створюючи надмірної зони вологості.
Шо ще для затишку?