Послуги догляду за садом та присадибною ділянкою

Догляд за садом

Створюючи проект озеленення ділянки, не слід забувати, що висаджені рослини потребують регулярного і відповідного догляду.


Їм потрібне світло, тепло, повітря, волога, поживні речовини, захист від холоду і вітру.


Регулярних робіт вистачає: підживлення, захист від шкідників і хвороб, аерація, полив, проріджування насаджень, санітарна і формуюча обрізка, боротьба з бур'янами, укриття рослин на зиму.
Пропонуємо професійний догляд за садом та присадибною територією. Виконуємо роботи будь-якої складності у рамках 4 категорій:

 1. Систематичний догляд. Полив рослин, внесення добрив, коригування форми декоративних рослин, посадка багаторічників тощо.
 2. Сезонна підготовка. Обрізка дерев, очищення саду від зів'ялих однорічників, опалого листя тощо.
 3. Профілактика. Обрізка та обробка рослин антибактеріальними, антигрибковими засобами, внесення добрив, насичення землі киснем, видалення бур'янів тощо.
 4. Проектні роботи. Роботи в рамках розробленого або відредагованого проекту: посадка/пересадка рослин, коригування благоустрою, елементів МАФ на ділянці тощо.
Звернувшись до нас, у вас не буде необхідності самостійно проводити всі ці процедури догляду за територією.

Послуги по догляду за ділянкою та садом


В рамках вищеописаного, наша компанія пропонує:

 1. Сезонне (разове) проведення робіт нашими експертами для вирішення певного завдання: обрізку чагарників та дерев навесні, формування крон декоративних насаджень, скошування газону, внесення добрив тощо.
 2. Розробку плану, списку рекомендацій для території. Розробка заходів, спираючись на потреби території та її дизайну. Ви отримаєте готовий посібник для самостійного ефективного догляду за садом.
 3. Щотижневий регулярний догляд на абонплаті. Проведення всіх необхідних робіт згідно з планом у визначений термін.
Третій варіант найбільш ефективний і вигідніший, ніж перший. Адже він має на увазі систематичний виїзд на ділянку експертів, які виконуватимуть усі необхідні сезонні роботи.

Але навіть якщо вибрати послуги іншого формату, роботи будуть проводитись у рамках заздалегідь підготовлених технологій та методів. Також ви можете замовити послуги спеціалістів для проведення термінових не запланованих заходів:

 • боротьби зі шкідниками;
 • обробки рослин від хвороб;
 • прибирання території ранньою осінню і т.п.

Якщо ви мрієте про красиві рослини та ландшафтні рішення біля будинку, але не любите (не хочете, не знаєте як) доглядати присадибну ділянку, тоді звертайтеся до нашої компанії. Наша команда професійно догляне будь-яку територію. Що саме ми робимо:

 1. Скошування, відновлення газонної трави, квіткових композицій.
 2. Мульчування, підкормку, аерацію грунту, полив рослин.
 3. Обслуговування водойм: чищення та заміну фільтрів, ремонтні роботи, видалення цвітіння (і профілактика щодо його запобігання), пересадка водних рослин.
 4. Догляд за садовими рослинами: полив, підготовка багаторічників до зимівлі, знищення шкідників, прополювання.
 5. Створення живоплотів.
 6. Інші роботи з догляду за ділянкою та садом.

Послуги з догляду за рослинами

Рослини (плодоносні та декоративні) варто розглядати, як єдиний живий, постійно змінюючийся та розвиваючийся організм. І він потребує ретельного контролю. В рамках догляду за рослинами ми пропонуємо:

 • лікування, омолодження дерев;
 • підготовку дерев до зимівлі;
 • боротьбу зі шкідниками;
 • пересадку, щеплення;
 • внесення добрив;
 • побілку стволів;
 • прополювання;
 • обрізку, формування крон рослин різних сортів;
 • аерацію грунту, розпушування ствольних кіл;
 • профілактику хвороб та появи шкідників;
 • захист рослин від морозів, вітру, сонячних опіків;
 • рекомендації по правильному догляду за рослинністю на території.

Комплексний догляд за ділянкою та садом

Найкраще не замовити садівника для одноразової роботи, а повністю перекласти на команду фахівців догляд за садом та присадибною територією. Так ділянка завжди буде виглядати красивою та доглянутою.

Комплексний підхід завжди ефективніший. І в випадку послуг по догляду за прибудинковою територію виключень немає. Замовив у нас таку послугу, наші експерти будуть проводити:

 1. Систематичний своєчасний догляд за: деревами, чагарниками, квітниками, газонами, штучними водоймами тощо.
 2. Обслуговування територій за сезоном — підготовка рослинності до різних періодів року зважаючи на особливості сорту.
 3. Прибирання ділянки від листя, сміття, гілок.
 4. Обслуговування різноманітних комунікацій: автополиву, дренажної системи, злив, ландшафтного та функціонального освітлення.
 5. Відновлення та догляд за садовими доріжками
 6. Обробку конструкцій з дерева, бетону, металу від корозії, їх фарбування.
Регулярне обслуговування присадибної території дозволить експертам спостерігати за розвитком та станом рослин. Це дозволить їм заздалегідь вносити поправки, якщо це необхідно. Такий підхід дозволить ефективніше виконувати процедури по усуненню проблем в інженерних системах, знизити ризик виникнення серйозних поломок.

При комплексному підході до догляду територія і всі рослини біля будинку завжди будуть виглядати доглянутими. Для зростання кущів, дерев та інших рослин будуть створені найкращі умови. І вони постійно підтримуватимуться. У результаті вдасться досягти високої декоративності, зимівлі без проблем.

Крім того комплексний підхід дозволить вам заощадити кошти. Адже систематичний експертний догляд за територією буде коштувати дешевше ніж разовий виклик садівників на територію, за якою тривалий час не дивилися.

Вартість догляду за садом

Ціни на послуги садівника залежать від багатьох факторів, серед яких:

 • площа території;
 • тип огляду (профілактика, систематичний, комплексний);
 • кількість рослин, їх види і т.д.
Тому, щоб зорієнтуватися у вартості, рекомендуємо звернутися до нашого менеджера. Він відповідатиме на всі ваші запитання, а також надіслати прайс на типові послуги.