Green Garden
Залиште заявку
Я зв'яжусь з вами як можна швидше
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН
ЯКІСНО. ПРОФЕСІЙНО. ДОСТУПНО
Наша мета - створення комфортного середовища проживання, поєднання функціональності і краси, досягнення гармонії і досконалості. Ми любимо свою справу і вкладаємо в неї душу!
ПРО НАС
років
досвіду
автоматичних
систем поливу
готових
об'єктів
садів
доглянуто
Ландшафтний дизайн має велику кількість нюансів і тонкощів, які може знати і враховувати тільки фахівець, який має спеціальну освіту і досвід роботи в галузі озеленення. Ми рекомендуємо звернутися до фахівців нашої львівської компанії, які мають досвід роботи в сфері ландшафтних робіт та озеленення починаючи з 2005 року. До кожного замовника знайдемо особливий підхід та допоможемо спроєктувати і втілити Ваші ідеї в життя.
Гарантуємо якість всіх виконуваних нами робіт, а також якісний газон. У штаті компанії випускники провідних вузів країни в області ландшафтних робіт: ландшафтного дизайну, архітектури, сільського господарства. Професіоналізм співробітників дозволяє виконувати замовлення будь-якої складності.
У своїй роботі поєднуємо традиційні підходи, сучасні технології і новаторські ідеї в галузі садово-паркового мистецтва. Наші працівники проведуть ландшафтні роботи без нанесення ушкоджень зеленим насадженням і природним ландшафтам.

У нашій львівській компанії замовник сам може працювати в одній команді з виконавцем проєкту, що б створюваний ландшафтний дизайн повністю відповідав очікуванням і уявленням замовника.
У нас працюють справжні професіонали та ентузіасти своєї справи. Ми щиро любимо свою роботу і хочемо, щоб вона приносила радість нашим замовникам. З нашою допомогою ви зможете втілити в життя самі сміливі мрії і відчути себе творцем майбутнього саду!
НАШІ ПОСЛУГИ
ЧОМУ ПОТРІБНО ОБРАТИ НАС
Гарантія якості
на всі види робіт
Дотримання усіх
зазначених термінів
Використовуємо
тільки якісні рослини
та матеріали
Надаємо тільки
якісний сервіс
Залишіть свою заявку - ми зателефонуємо у найближчий час та з радістю відповімо на всі питання!
Є ПИТАННЯ?
ПОВНИЙ ЦИКЛ ПОСЛУГ З ОЗЕЛЕНЕННЯ, БЛАГОУСТРОЮ І ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ.
ЦІНИ НА ПОСЛУГИ
Передпроектні роботи
Проектні роботи
Ландшафтні роботи
Посадка рослин:
Обслуговування
НАШІ РОБОТИ
landscapeua@gmail.com
Розробка сайту
Проєкт ландшафту
Проєкт системи автоматичного поливу саду
Догляд за садом
Посадка крупномірних рослин
Реконструкція ландшафтного дизайну
Освітлення саду