Сад зелених фонтанів
Про проєкт
Сад середнього розміру у Львові. Оскільки рельєф ділянки мав значні перепади, нами було розроблено систему терасування і ухилів по рельєфу, для зручного пересування і ефективного використання площ.
В'їзна частина саду має декілька зон. Злаковий масив із пенісетума набирає свого ефектного вигляду з другої частини літа і аж до зими радує око своїм буйством. Злакова тематика прослідковується в різних куточках саду, що об'єднує його в єдиний стиль.
Приватна зона за будинком також була перепланована по рельєфу. Терасність рельєфу дозволила використовувати газон для активного відпочинку. Куліса із дерев і кущів на межі саду дозволила залишити цей куток саду захищеним від чужих очей.
Отже там не збирається надмірна кількість комарів, вода не застоюється – тому й не має неприємного запаху, притаманного штучним водоймам. Всі ці особливості дають можливість насолоджуватись вечорами проведеними на свіжому повітрі.
На особливу увагу заслуговує водоспад, який впадає в басейн із мармурової гальки. Завдяки сучасним технологіям вода просочується через спеціальну систему фільтрації, не створюючи надмірної зони вологості.
Шо ще для затишку?
Наступний
Попередній
Про мене
Проєкти
Послуги
Сад
Блог
Контакти
Instagram
Facebook
Розроблено