Green Garden
Залиште заявку
Я зв'яжусь з вами як можна швидше
РЕКОНСТРУКЦІЯ ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ
Якщо говорити відверто, то ландшафтний дизайн і ваш будинок повинні виглядати так само природно і невимушено як росинка на пелюстках квітки.

Так ось саме в цьому і полягає мистецтво ландшафтних робіт, щоб вся картина виглядала як щось цілісне і нероздільне. Ми вміємо відчувати прекрасне і вміємо вловлювати настрій такого почуття у наших клієнтів і творити разом.
У штаті компанії випускники провідних вузів країни в області ландшафтних робіт: ландшафтного дизайну, архітектури, сільського господарства. Професіоналізм співробітників дозволяє нам виконувати замовлення будь-якої складності. У своїй роботі ми поєднуємо традиційні підходи, сучасні технології і новаторські ідеї в галузі садово-паркового мистецтва.
Вловити філософію замовника, його внутрішнє ставлення до прекрасного - ось реноме нашої компанії, Ви оцінете замовивши в нас ландшафтні роботи.

Нашими фахівцями виконані десятки ландшафтних робіт державної і приватної території. Маючи великий досвід у цій сфері, ми можемо гарантувати якість всіх виконуваних нами робіт, а також якісний газон.

ПРИКЛАДИ РОБІТ
РОЗРАХУНОК ЦІНИ
Ціна кожного проєкту розраховується індивідуально. Будь ласка, заповніть форму і ми зателефонуємо вам. Консультація безкоштовна!
НАШІ ПОСЛУГИ
landscapeua@gmail.com
Розробка сайту
Проєкт ландшафту
Проєкт системи автоматичного поливу саду
Догляд за садом
Посадка крупномірних рослин
Реконструкція ландшафтного дизайну
Освітлення саду