Green Garden
Залиште заявку
Я зв'яжусь з вами як можна швидше
ПРОЄКТ ЛАНДШАФТУ
Ландшафтні проєкти, озеленення, благоустрій у Львові різних об'єктів і територій - це основний напрямок діяльності нашої компанії.

Комфорт і затишок біля Вашого будинку або офісу - це наша робота. Ми володіємо багаторічним досвідом ландшафтного дизайну і озеленення різних об'єктів, як приватного, так і бізнесоріентірованного профілю. Не забувайте, що газон перед будинком або офісом - це ваша візитна картка.
Ландшафтний дизайн і, благоустрій території та озеленення ділянки - це тільки частина послуг компанії «Greengarden». Звертаючись до нас, ви можете проконсультуватися з питань озеленення приміщень (квартир, офісів). Компанія «Greengarden», Львів готова надати вам широкий спектр послуг, в області ландшафтних робіт: ландшафтний дизайн, озеленення і благоустрій присадибних територій, монтаж системи автоматичного поливу, альпінарії і рокарії.
Найголовніше завдання ландшафтного дизайну, озеленення - створення гармонії і краси, які повинні бути безпосередньо пов'язані з інфраструктурою.

На сьогоднішній день ландшафтний дизайн, озеленення і благоустрій земельних ділянок є неймовірно популярними.

Важко уявити міський пейзаж, внутрішній двір, котеджне селище без красивих і доглянутих галявин, клумб, дерев і різних штучних ландшафтних насаджень. Все це заслуга ландшафтного дизайну!
Кожна ландшафтна ділянка є унікальною і неповторною. Ми втілюємо в реальність найрізноманітніші ландшафтні роботи, від сміливих, оригінальних ідей до класичних рішень в сфері ландшафтного дизайну.

У штаті нашої компанії зайняті висококваліфіковані фахівці, які успішно втілили в життя безліч проєктів благоустрою, ландшафтний дизайн та озеленення найвищої складності.
ПРИКЛАДИ РОБІТ
РОЗРАХУНОК ЦІНИ
Ціна кожного проєкту розраховується індивідуально. Будь ласка, заповніть форму і ми зателефонуємо вам. Консультація безкоштовна!
ЦІНИ НА ПОСЛУГИ
Передпроектні роботи
Проектні роботи
Ландшафтні роботи
Посадка рослин:
Обслуговування
НАШІ ПОСЛУГИ
landscapeua@gmail.com
Розробка сайту
Проєкт ландшафту
Проєкт системи автоматичного поливу саду
Догляд за садом
Посадка крупномірних рослин
Реконструкція ландшафтного дизайну
Освітлення саду