Проект ландшафту

Ландшафтні проекти, озеленення, благоустрій у Львові різних об'єктів і територій - це основний напрямок діяльності нашої компанії.

Комфорт і затишок біля Вашого будинку або офісу - це наша робота. Ми володіємо багаторічним досвідом ландшафтного дизайну і озеленення різних об'єктів, як приватного, так і бізнесоріентірованного профілю. Не забувайте, що газон перед будинком або офісом - це ваша візитна картка.

Кожен ландшафтна ділянка є унікальним і неповторним. Ми втілюємо в реальність самі різні ландшафтні роботи, від сміливих, оригінальних ідей до класичних рішень в сфері ландшафтного дизайну.

У штаті нашої львівської компанії зайняті висококваліфіковані фахівці, які успішно втілили в життя безліч проектів благоустрою, ландшафтний дизайн та озеленення найвищої складності.

Найголовніше завдання ландшафтного дизайну, озеленення - створення гармонії і краси, які повинні бути безпосередньо пов'язані з інфраструктурою. На сьогоднішній день ландшафтний дизайн, озеленення і благоустрій земельних ділянок є неймовірно популярними. Важко уявити міський пейзаж, внутрішній двір, котеджне селище без красивих і доглянутих галявин, клумб, дерев і різних штучних ландшафтних насаджень. Все це заслуга ландшафтного дизайну!

Ландшафтний дизайн і, благоустрій території та озеленення ділянки - це тільки частина послуг львівською компанією «Greengarden». Звертаючись до нас, ви можете проконсультуватися з питань озеленення приміщень (квартир, офісів) у Львові і області. Компанія «Greengarden», Львів готова надати вам широкий спектр послуг, в області ландшафтних робіт: ландшафтний дизайн, озеленення і благоустрій присадибних територій, монтаж системи автоматичного поливу, альпінарії і рокарії.

Приклади робіт

Розрахунок ціни

Ціна кожного проекту розраховується індивідуально. Будь ласка, заповніть форму і ми зателефонуємо вам. Консультація безкоштовна!

Інші послуги

Проект системи
автоматичного поливу саду
Перейти
Проект доріжок
на території
Перейти
Озеленення та
благоустрій території
Перейти
Посадка
крупномірних рослин
Перейти
Догляд
за садом
Перейти
Освітлення
саду
Перейти
Сервісне обслуговування
системи поливу
Перейти
Реконструкція
ландшафтного дизайну
Перейти