Green Garden
Залиште заявку
Я зв'яжусь з вами як можна швидше
ПОСАДКА КРУПНОМІРНИХ РОСЛИН
Для того, щоб рослини довгі роки радували око, треба дотримуватися певних правил садівництва при їх посадці в грунт. Адже деякі види не дуже гарно переносять сусідство одне з одним. Інші потребують особливих умов грунту, поливу і таке інше.
Ми розуміємося на всіх цих нюансах, тому допоможемо створити персональний зелений рай. Посадка рослин "великого калібру" зробить вашу ділянку екологічною і природною, а загальний пейзаж стане більш різноманітним і жвавим.
Ялини, ялиці, туї, кедри круглорічно прикрашають подвір'я, а в сніжну зиму ще й добавляють жвавого зеленого кольору. До того ж посадка хвойних рослин виправдовує себе і в новорічні свята. Ексклюзивна ялинка (навіть якщо вона насправді не ялинка, а сосна або ялівець), прикрашена прямо перед будинком, зробить святковий настрій і стане предметом гордості господарів та заздрості сусідів.
ОСЬ ВСЬОГО ТРИ ПРИЧИНИ ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ САМЕ ДО НАС:

-маємо багаторічний досвід у ландшафтному дизайні і садівництві;

- слідкуємо за новинками рослинного світу, відстежуємо сучасні тенденції та дуже добре орієнтуємося в нюансах догляду за будь-якими рослинами;

-працюємо швидко, тихо і в зручний для вас час
РОЗРАХУНОК ЦІНИ
Ціна кожного проєкту розраховується індивідуально. Будь ласка, заповніть форму і ми зателефонуємо вам. Консультація безкоштовна!
ПРИКЛАДИ РОБІТ
НАШІ ПОСЛУГИ
landscapeua@gmail.com
Розробка сайту
Проєкт ландшафту
Проєкт системи автоматичного поливу саду
Догляд за садом
Посадка крупномірних рослин
Реконструкція ландшафтного дизайну
Освітлення саду